25yıl

ICS sizlere %100 güvenirli ürünler ve ürün desteği vermektedir.

Wifi Ürünler, Anten, Bakır kablolama, Fiber ürünler, Antenler, Horn Anten, kablolu ve kablosuz iletişim için herşey…

Hakkımızda

1998 Yılında kurulan firmamız ana iş kolu olarak data altyapı hizmetleri üzerine çalışmaya başlamıştır.

Bakır kablolama, fiber kablolama hizmetleri sunarak başladığımız bu yolculuk boyunca, her zaman müşteri memnuniyetini ön plana koyarak, sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek ayak uydurduk ve bu gelişimin her zaman bir parçası olduk.

Zaman içerisinde hizmet veren firmamızı, pazarın ihtiyaçlarını karşılayacak ürünleri Dünya’da ki teknolojik gelişmeleri izleyerek bir kısım ürünler için ithalatçı bir kısım ürünler için de üretici konumuna çıkardık.

Fiber ve bakır kablolama ürünleri konusunda ki uzmanlığımızı teknojinin evrimi ve gelişimi ile kablosuz ürünler üzerine de taşıma istedik, bunun neticesinde Pasif ürünlerin markamız ile üretimi, USB şarj ünitileri, HDMI, VGA, USB kablolu kablosuz ürünlerin üretimi yanı sıra Wifi Anten üretimini de ekleyerek tüm network marketinde yerimizi aldık.

Bugune kadar olduğu gibi bundan sonra da tüm iş ortaklarımız ile birlikte daha da ileri gitmek, gelişmek ve değer kazandırmak üstüne odaklanmaya devam edeceğiz.

Projelendirme ve kablolama, wifi  grubu, profesyonel bir ekipten oluşmakta ve kurumsal iş ortaklarımızın ihtiyaç duyduğu tüm gereksinimleri  karşılamak üzere çalışmaktadır.

Wireless Anten

5 GHz, 6 Ghz

Konnektör & Pigtail

RPSMA, N Type, Patch

Pasif Network

Face Plate, Fiber Kaset …